Dálkové studium 1. ročník

Naši koncepci základů přírodní medicíny, interpretované odborníky na přírodní medicínu z celého světa, poskytujeme na DVD formou dálkového studia. Každý, kdo se zajímá o zdraví své, svých blízkých a přátel se tak může stát naším studentem a účastníkem seminářů na DVD, zachycujících osobní přítomnost lektorů, v zázemí svého domova.

1.ročník dálkového studia zahrnuje látku v rozsahu 95 hodin na 9 kompletech po 4 DVD. Tato DVD jsou profesionálním záznamem vzdělávacích seminářů, které studenti navštěvovali během ročního prezenčního víkendového studia I. ročníku 2010/2011.

Za toto studium obdržíte potvrzující certifikát a stanete se stejně jako Vaši předchůdci součástí vzdělávacího systému, který obsahuje základy oborů v rozsahu vhodném pro laiky i odborníky.

Dálkové studium na DVD je základem znalostí pro ty, kdo se aktivně zajímají o své zdraví i zdraví blízkých i pro odborníky, kterým tyto znalosti rozvinou stávající profesní dovednosti.

Doporučujeme tento jedinečný zážitek studia prostřednictvím DVD, jako netradiční studium, které je nadčasové.

Dálkové studium (9 x 4 DVD včetně poštovného, balného a testů) 6 000,- Kč

Obsah DVD

Dálkové studium 1.ročníku obsahuje záznamy těchto seminářů:

Jak získat certifikát

Součástí ucelené řady devíti kompletů na 4 DVD jsou testy s otázkami ke všem seminářům. Student tyto testy obdrží před koncem studijního cyklu. V případě, že budou úspěšně vyplněny, zašleme studentovi certifikát o absolvování dálkového studia.

Copyright © 2024 ADVANA - mezinárodní centrum vzdělávání v přírodní medicíně. Všechna práva vyhrazena.