Marta Moody

Marta Moody, nar. v červnu 1970, se józe věnuje 7 let. Studovala v letech 2004 až 2005 v mezinárodním centru jógy Yogi Bhajana v USA. V roce 2005 absolvovala studium a stala se certifikovanou lektorkou kundalini jógy.

Její první krůčky začaly na Yoga West v Los Angeles, kde měla možnost studovat s nejznámějšími Yogi Bhajanovými žáky jako byl Guru Singh, Shakti Parwha Kaur Khalsa, Gurudhan Singh, atd. Na své další cestě potkala svého současného učitele, duchovním jménem Gurunam, který je Mistrem Kabbaly, ale také žákem Yogi Bhajana, a zakladatelem nového směru nazývaného Naam joga (jedinečné propojení Kundalini jogy a Kabbaly).

Kromě Kundalini jogy učí také Naam jogu, praktikuje léčebný systém Harmonyum, a je certifikovaná také v józe pro těhotné.

Je velmi vděčná svému současnému učiteli Gurunamovi za jeho neustálé trpělivé vedení, podporu, a že se s námi se všemi dělí o toto posvátné učení ukryté v Naam joze a Univerzální Kabbale. Snaží se vést své studenty v takovém duchu, aby byli schopni najít své skryté schopnosti a vnitřní sílu.

Copyright © 2024 ADVANA - mezinárodní centrum vzdělávání v přírodní medicíně. Všechna práva vyhrazena.